KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10143002
nr 1014 3002
Akvarell
A Lugmair, Skeppsbron, Stockholm, signerad, 1993, 60x74
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 januari 2016
kl 20:18:31
100 kr
150 kr